icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Antialergice, Antiparazitare

Produse naturale si remedii din plante medicinale pentru purificarea organismului, cu efect antiparazitar antibacterian, ce previn si amelioreaza reactiile alergice.

Rezultate 1 - 12 din 23

Bettarax Forte Rotta Natura 30 capsule Bettarax Forte Rotta Natura 30 capsule https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/bettarax-forte.html
 
5 1
13.64 Lei
Cortizon Natural Dacia Plant 60 comprimate Cortizon Natural Dacia Plant 60 comprimate https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/cortizon-natural.html
0 0
28.71 Lei
Physiomer Hypertonic Omega Pharma 135 ml Physiomer Hypertonic Omega Pharma 135 ml https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/physiomer-hypertonic.html
0 0
36.87 Lei
Parasites Cleanse SECOM Solaray 60 tablete Parasites Cleanse SECOM Solaray 60 tablete https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/parasites-cleanse.html
0 0
57.91 Lei
Grapefruit Seed Extract SECOM Solaray 60 capsule Grapefruit Seed Extract SECOM Solaray 60 capsule https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/grapefruit-seed-extract.html
0 0
78.94 Lei
Alergonat Herbagetica 30/60 capsule Alergonat Herbagetica 30/60 capsule https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/antialergic.html
0 0
30.15 Lei
Quercetin SECOM Solaray 90 capsule Quercetin SECOM Solaray 90 capsule https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/quercetin.html
0 0
100.59 Lei
Mangosteen Extract SECOM Solaray 60 capsule Mangosteen Extract SECOM Solaray 60 capsule https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/mangosteen-extract.html
0 0
112.29 Lei
Nuca Neagra American Lifestyle 30 tablete Nuca Neagra American Lifestyle 30 tablete https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/nuca-neagra-american-lifestyle-30-tablete.html
0 0
22.56 Lei
Propolis C Laboratoarele Medica 60 comprimate Propolis C Laboratoarele Medica 60 comprimate https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/propolis-c.html
0 0
16.64 Lei
Worm End Sirop Star International Med 100 ml Worm End Sirop Star International Med 100 ml https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/worm-end-sirop.html
0 0
26.36 Lei
Ulei de dovleac pepon Parapharm 250 ml Ulei de dovleac pepon Parapharm 250 ml https://vitaplus.ro/antialergice-antiparazitare/ulei-de-dovleac-pepon.html
0 0
27.62 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro