icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Filtreaza rezultatele

Rating

Vezi mai multe

Conținut

Vezi mai multe

Ţară origine

Vezi mai multe

Pret

Vezi mai multe

Antiperspirante

Antiperspirante si deodorante naturiste ce contribuie la distrugerea bacteriilor si a fungilor responsabile pentru producerea mirosurilor neplacute ale corpului.

Rezultate 1 - 12 din 19

Deodorant Stick cu Piatra de Alaun Nature Reconnect Steaua Divina 60/120 g Deodorant Stick cu Piatra de Alaun Nature Reconnect Steaua Divina 60/120 g https://vitaplus.ro/antiperspirante/deodorant-stick-cu-piatra-de-alaun.html
 
5 1
12.44 Lei
Deodorant natural Hofigal 50 ml Deodorant natural Hofigal 50 ml https://vitaplus.ro/antiperspirante/deodorant-natural.html
0 0
11.65 Lei
Antiperspirant Spray pentru picioare Herbagen 150 ml Antiperspirant Spray pentru picioare Herbagen 150 ml https://vitaplus.ro/antiperspirante/antiperspirant-spray-pentru-picioare.html
0 0
11.80 Lei
Antiperspirant Gel pentru picioare Herbagen 100 ml Antiperspirant Gel pentru picioare Herbagen 100 ml https://vitaplus.ro/antiperspirante/antiperspirant-gel-pentru-picioare.html
0 0
8.13 Lei
Transpiblock Roll-on pentru Piele Sensibila Zdrovit 25 ml Transpiblock Roll-on pentru Piele Sensibila Zdrovit 25 ml https://vitaplus.ro/antiperspirante/transpiblock-pentru-piele-sensibila.html
0 0
28.56 Lei
Deostick Femme Jolie Manicos 50 g Deostick Femme Jolie Manicos 50 g https://vitaplus.ro/antiperspirante/deostick-femme-jolie-manicos-50-g.html
0 0
14.23 Lei
Deo Roll-On Homme Dynamique Manicos 50 g Deo Roll-On Homme Dynamique Manicos 50 g https://vitaplus.ro/antiperspirante/deo-roll-on-homme-dynamique-manicos-50-g.html
0 0
14.23 Lei
Deostick Femme Chic Manicos 50 g Deostick Femme Chic Manicos 50 g https://vitaplus.ro/antiperspirante/deostick-femme-chic-manicos-50-g.html
0 0
14.23 Lei
Transpiblock Roll-on impotriva transpiratiei excesive Zdrovit 50 ml Transpiblock Roll-on impotriva transpiratiei excesive Zdrovit 50 ml https://vitaplus.ro/antiperspirante/transpiblock-roll-on-impotriva-transpiratiei-excesive.html
0 0
33.28 Lei
Deostick Homme Actif Manicos 50 g Deostick Homme Actif Manicos 50 g https://vitaplus.ro/antiperspirante/deostick-homme-actif-manicos-50-g.html
0 0
14.23 Lei
Alfor-T Spray impotriva transpiratiei TIS Farmaceutic 110 ml Alfor-T Spray impotriva transpiratiei TIS Farmaceutic 110 ml https://vitaplus.ro/antiperspirante/alfor-t-spray-impotriva-transpiratiei-tis-farmaceutic-110-ml.html
0 0
8.32 Lei
Deostick Homme Dynamique Manicos 50 g Deostick Homme Dynamique Manicos 50 g https://vitaplus.ro/antiperspirante/deostick-homme-dynamique-manicos-50-g.html
0 0
14.23 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro