icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Antitusive, Expectorante

Remedii naturiste cu efect antitusiv si expectorant, benefice in ameliorarea neplacutelor simptome de tuse seaca si productiva, in tratamentul racelii, gripei, bronsitei, laringitei, pneumoniei, etc.

Rezultate 1 - 12 din 17

Calmotusin Dacia Plant 60 comprimate Calmotusin Dacia Plant 60 comprimate https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/calmotusin-1.html
0 0
20.69 Lei
Cough Syrup SECOM ChildLife 118.5 ml Cough Syrup SECOM ChildLife 118.5 ml https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/cough-syrup.html
0 0
84.95 Lei
Antitusiv Alevia 20 comprimate Antitusiv Alevia 20 comprimate https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/antitusiv.html
0 0
13.29 Lei
Respiral Forte Dacia Plant 60 comprimate Respiral Forte Dacia Plant 60 comprimate https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/respiral-forte.html
0 0
22.46 Lei
Sirop de Tuse Omega Pharma 100 ml Sirop de Tuse Omega Pharma 100 ml https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/sirop-de-tuse.html
0 0
12.57 Lei
Coughend Star International Med 100 ml Coughend Star International Med 100 ml https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/coughend.html
0 0
22.52 Lei
Cough Kalp Sirop Indian Herbal 100 ml Cough Kalp Sirop Indian Herbal 100 ml https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/cough-kalp-sirop.html
 
5 1
15.43 Lei
Grintuss Sirop Pentru Adulti Aboca 180 g Grintuss Sirop Pentru Adulti Aboca 180 g https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/grintuss-sirop-pentru-adulti.html
0 0
45.52 Lei
Triomicin Pectoral Dacia Plant 60 comprimate Triomicin Pectoral Dacia Plant 60 comprimate https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/triomicin-pectoral.html
0 0
21.05 Lei
Baraka 100/450 mg Pharco 24 capsule Baraka 100/450 mg Pharco 24 capsule https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/baraka-100-mg-pharco-24-capsule.html
0 0
16.52 Lei
Unick Cough Gum Drops (dropsuri contra tusei) Minerva 40/70 g Unick Cough Gum Drops (dropsuri contra tusei) Minerva 40/70 g https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/unick-cough-gum-drops-minerva-40-70-g.html
0 0
2.26 Lei
Grintuss Pediatric Sirop Aboca 180 g Grintuss Pediatric Sirop Aboca 180 g https://vitaplus.ro/antitusive-expectorante/grintuss-pediatric-sirop.html
0 0
45.95 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro