icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Filtreaza rezultatele

Rating

Vezi mai multe

Concentraţie

Vezi mai multe

Ţară origine

Vezi mai multe

Cancer, Antitumorale

Tratamente naturiste si remedii din plante medicinale cu puternic efect antioxidant si imunostimulent, ce reduc efectele negative ale chimioterapiei si radioterapiei.

Rezultate 1 - 12 din 50

Apisan Forte Victor Bogdan 400/750 gr Apisan Forte Victor Bogdan 400/750 gr https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/apisan-forte-480-gr.html
 
4.8 5
69,76 Lei 64.82 Lei
-7%
PROMO
Herboprostal Dacia Plant 60+60 comprimate Herboprostal Dacia Plant 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/xantoprostal.html
0 0
17.78 Lei
Ceai Verde 200 mg Parapharm 30 capsule Ceai Verde 200 mg Parapharm 30 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/ceai-verde-200-mg.html
0 0
14.43 Lei
Chlorella Herbagetica 30/60/120 capsule Chlorella Herbagetica 30/60/120 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/chlorella.html
0 0
30.06 Lei
Interferonat Dacia Plant 120 comprimate Interferonat Dacia Plant 120 comprimate https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/interferonat.html
0 0
105.92 Lei
Oncology Stem Herbagetica 30/60/120 capsule Oncology Stem Herbagetica 30/60/120 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/oncology-stem.html
0 0
51.16 Lei
S.O.D. 2000 Plus SECOM Solaray 60 capsule S.O.D. 2000 Plus SECOM Solaray 60 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/sod-2000-plus.html
0 0
57.29 Lei
Curcumin Forte 500 mg Rotta Natura 30 capsule Curcumin Forte 500 mg Rotta Natura 30 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/curcumin-forte.html
0 0
30.96 Lei
Cats Claw Pro Natura Laboratoarele Medica 60 capsule Cats Claw Pro Natura Laboratoarele Medica 60 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/cats-claw-60-cps.html
0 0
27.34 Lei
AFA Stem Complex Herbagetica 30/60/120 capsule AFA Stem Complex Herbagetica 30/60/120 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/afa-stem-complex.html
0 0
99.02 Lei
IP6 Inositol Hexaphosphate SECOM Jarrow Formulas 120 capsule IP6 Inositol Hexaphosphate SECOM Jarrow Formulas 120 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/ip6-inositol-hexaphosphate.html
0 0
86.99 Lei
Astragalus Forte Vitacare 30 capsule Astragalus Forte Vitacare 30 capsule https://vitaplus.ro/cancer-antitumorale/astragalus-forte.html
0 0
29.62 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro