icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Par

Cosmeticele naturiste stopeaza degradarea parului si stimuleaza procesul de regenerare, avand efect tonifiant, revitalizant asupra radacinii firului de par.

Rezultate 1 - 12 din 44

Ulei de Cocos Virgin Herbavit 250 ml Ulei de Cocos Virgin Herbavit 250 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/ulei-de-cocos-virgin.html
0 0
22.94 Lei
ChelStop Hofigal 200 ml ChelStop Hofigal 200 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/chelstop.html
0 0
15.57 Lei
Sampon Stop! caderii parului Cosmetic Plant 250 ml Sampon Stop! caderii parului Cosmetic Plant 250 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/sampon-stop-caderii-parului.html
0 0
12.99 Lei
Tonic Capilar Dacia Plant 50 ml Tonic Capilar Dacia Plant 50 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/tonic-capilar.html
0 0
11.75 Lei
Ultra Capilar Indian Herbal 200 ml Ultra Capilar Indian Herbal 200 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/ultra-capilar.html
0 0
44.81 Lei
Apidermaliv Masca Ultranutritiva pentru Par Complex Apicol 200 ml Apidermaliv Masca Ultranutritiva pentru Par Complex Apicol 200 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/-apidermaliv-masca-ultranutritiva-pentru-par.html
 
3 1
16.36 Lei
Complex capilar polivegetal revitalizant Herbagen 100 ml Complex capilar polivegetal revitalizant Herbagen 100 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/complex-capilar-polivegetal-revitalizant.html
0 0
18.74 Lei
Revalid Sampon Anticadere Ewopharma 250 ml Revalid Sampon Anticadere Ewopharma 250 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/sampon-revalid.html
0 0
45.08 Lei
Parusan Tonic Energizant Zdrovit 200 ml Parusan Tonic Energizant Zdrovit 200 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/parusan-tonic-energizant.html
0 0
56.41 Lei
Revalid Balsam Ewopharma 250 ml Revalid Balsam Ewopharma 250 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/revalid-balsam.html
0 0
61.07 Lei
Lotiune Stop! caderii parului Cosmetic Plant 100 ml Lotiune Stop! caderii parului Cosmetic Plant 100 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/lotiune-stop-caderii-parului.html
0 0
29.24 Lei
Sampon pentru scalp sensibil Foltene Pharma 200 ml Sampon pentru scalp sensibil Foltene Pharma 200 ml https://vitaplus.ro/cosmetice-par/sampon-pentru-scalp-sensibil.html
0 0
43.02 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro