icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Diabet, Reglare Glicemie

Suplimente alimentare si produse naturiste benefice pentru scaderea nivelului glicemiei, in tratamentul diabetului si in prevenirea complicatiilor acestuia.

Rezultate 1 - 12 din 36

Diabe Stop Cosmopharm 30 capsule Diabe Stop Cosmopharm 30 capsule https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/diabe-stop.html
0 0
36.83 Lei
Pancreas Stimulent Indian Herbal 60 capsule Pancreas Stimulent Indian Herbal 60 capsule https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/pancreas-stimulent.html
0 0
30.86 Lei
Diabrot Forte Rotta Natura 30 capsule Diabrot Forte Rotta Natura 30 capsule https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/diabrot-forte.html
0 0
16.33 Lei
Glicemonorm Dacia Plant 60+60 comprimate Glicemonorm Dacia Plant 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/glicemonorm-1.html
0 0
20.71 Lei
Gymnema Sylvestre Vitaking 90 tablete Gymnema Sylvestre Vitaking 90 tablete https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/gymnema-sylvestre.html
0 0
36.18 Lei
Daitab Star International Med 50/100 tablete Daitab Star International Med 50/100 tablete https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/daitab.html
0 0
30.97 Lei
Glicemonorm Forte Dacia Plant 60 comprimate Glicemonorm Forte Dacia Plant 60 comprimate https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/glicemonorm-forte.html
0 0
37.89 Lei
Diabevital B Parapharm 30 capsule Diabevital B Parapharm 30 capsule https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/diabevital-b.html
0 0
16.41 Lei
Fitodiabetin Steaua Divina 60 capsule Fitodiabetin Steaua Divina 60 capsule https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/fitodiabetin.html
0 0
42.42 Lei
Scortisoara  Vitaking 90 capsule Scortisoara Vitaking 90 capsule https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/scortisoara.html
0 0
38.13 Lei
Momordica Charantia Hofigal 40 comprimate Momordica Charantia Hofigal 40 comprimate https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/momordica-charantia.html
0 0
10.15 Lei
Glycid Indian Herbal 60 tablete Glycid Indian Herbal 60 tablete https://vitaplus.ro/diabet-glicemie/glycid.html
0 0
30.86 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro