icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Filtreaza rezultatele

Rating

Vezi mai multe

Concentraţie

Vezi mai multe

Ţară origine

Vezi mai multe

Digestie, Probiotice, Anticolici

Remedii naturiste si suplimente cu probiotice pentru buna functionare a digestiei la copii! Calmeaza crampele abdominale si protejeaza flora intestinala.

Rezultate 1 - 12 din 29

Baby Jarro-Dophilus plus FOS si GOS SECOM Jarrow Formulas 70 g Baby Jarro-Dophilus plus FOS si GOS SECOM Jarrow Formulas 70 g https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/baby-jarro-dophilus-plus-fos-si-gos.html
0 0
100.95 Lei
Sirop Laxativ Omega Pharma 100 ml Sirop Laxativ Omega Pharma 100 ml https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/sirop-laxativ.html
0 0
15.65 Lei
Colostrum cu Probiotice copii SECOM ChildLife 50 g Colostrum cu Probiotice copii SECOM ChildLife 50 g https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/colostrum-cu-probiotice-copii.html
0 0
132.36 Lei
Digex Kids Fiterman Pharma 10 plicuri Digex Kids Fiterman Pharma 10 plicuri https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/digex-kids.html
0 0
19.99 Lei
Tinctura de Galbenele Dacia Plant 50 ml Tinctura de Galbenele Dacia Plant 50 ml https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/tinctura-de-galbenele.html
0 0
8.91 Lei
Apperin Sirop Sun Wave Pharma 100 ml Apperin Sirop Sun Wave Pharma 100 ml https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/apperin-sirop.html
 
4 1
32.47 Lei
Worm End Sirop Star International Med 100 ml Worm End Sirop Star International Med 100 ml https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/worm-end-sirop.html
0 0
26.36 Lei
ColonHelp Junior Zenyth 240 g ColonHelp Junior Zenyth 240 g https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/colonhelp-junior.html
0 0
53.45 Lei
Enzim Plant Activ Natural Activ Plant 120 ml Enzim Plant Activ Natural Activ Plant 120 ml https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/enzim-plant-activ-natural-activ-plant-120-ml.html
0 0
136.54 Lei
Colic Baby sirop Erba Vita 150 ml Colic Baby sirop Erba Vita 150 ml https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/colic-baby-sirop-erba-vita-150-ml.html
0 0
38.89 Lei
Sedepril Sirop Fiterman Pharma 150 ml Sedepril Sirop Fiterman Pharma 150 ml https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/sedepril-sirop.html
0 0
39.98 Lei
Ceai Babycalm Fares 20 plicuri Ceai Babycalm Fares 20 plicuri https://vitaplus.ro/digestie-probiotice-anticolici/ceai-babycalm.html
0 0
2.73 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro