icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Fier

Produsele naturale pe baza de fier, cu biodisponibilitate excelenta, reduc starile de oboseala, sprijina functionarea sistemelor imunitar, nervos si cardiovascular.

Rezultate 1 - 12 din 13

Fier plus Vitamina C, Histidina si Acid folic DoppelHerz 30 tablete Fier plus Vitamina C, Histidina si Acid folic DoppelHerz 30 tablete https://vitaplus.ro/fier/fier-plus-vitamina-c-histidina-si-acid-folic.html
0 0
24.09 Lei
Glucofer Plus Parapharm 30 capsule Glucofer Plus Parapharm 30 capsule https://vitaplus.ro/fier/glucofer-plus.html
0 0
15.29 Lei
Liquid Iron SECOM ChildLife 118.5 ml Liquid Iron SECOM ChildLife 118.5 ml https://vitaplus.ro/fier/liquid-iron.html
0 0
75.79 Lei
Altrifer LDS Sun Wave Pharma 30 capsule Altrifer LDS Sun Wave Pharma 30 capsule https://vitaplus.ro/fier/altrifer-lds.html
0 0
48.94 Lei
Fier Adams Vision 90 tablete Fier Adams Vision 90 tablete https://vitaplus.ro/fier/fier-90-tb.html
0 0
14.42 Lei
Fier Biologic Laboratoarele Medica 60 capsule Fier Biologic Laboratoarele Medica 60 capsule https://vitaplus.ro/fier/fier-biologic.html
0 0
13.78 Lei
Ingerasul Sirop cu Fier Dacia Plant 200 ml Ingerasul Sirop cu Fier Dacia Plant 200 ml https://vitaplus.ro/fier/sirop-cu-fier.html
0 0
28.34 Lei
Happy Ferro Fiterman Pharma 21 capsule Happy Ferro Fiterman Pharma 21 capsule https://vitaplus.ro/fier/happy-ferro.html
0 0
19.99 Lei
Fier Adams Vision 30 tablete Fier Adams Vision 30 tablete https://vitaplus.ro/fier/fier-30-tb.html
0 0
8.18 Lei
Altrifer LDS Junior (Sirop cu Fier) Sun Wave Pharma 30 ml Altrifer LDS Junior (Sirop cu Fier) Sun Wave Pharma 30 ml https://vitaplus.ro/fier/altrifer-lds-junior.html
0 0
41.64 Lei
Iron Complex Plus SECOM KAL 100 tablete Iron Complex Plus SECOM KAL 100 tablete https://vitaplus.ro/fier/iron-complex-plus.html
0 0
46.94 Lei
Fier Chelat Remedia 20 capsule Fier Chelat Remedia 20 capsule https://vitaplus.ro/fier/fier-chelat.html
0 0
12.04 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro