icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Filtreaza rezultatele

Rating

Vezi mai multe

Concentraţie

Vezi mai multe

Ţară origine

Vezi mai multe

Pret

Vezi mai multe

Ginkgo Biloba

Suplimentele naturale pe baza de extract din ginkgo biloba stimuleaza circulatia cerebrala si periferica, imbunatatind memoria si capacitatea de concentrare.

Rezultate 1 - 12 din 40

Ginkgo Biloba 240 mg Adams Vision 60+60 comprimate Ginkgo Biloba 240 mg Adams Vision 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkgo-biloba-240-mg.html
 
5 1
15.86 Lei
Ginkgo Biloba 100 mg Dacia Plant 60+60 comprimate Ginkgo Biloba 100 mg Dacia Plant 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkgo-biloba-100-mg.html
0 0
20.71 Lei
Gingko Forte Plus Rotta Natura 30 capsule Gingko Forte Plus Rotta Natura 30 capsule https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/gingko-forte-plus.html
 
3 1
11.11 Lei
Gingko Biloba 60 mg Rotta Natura 30/90+30 capsule Gingko Biloba 60 mg Rotta Natura 30/90+30 capsule https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/gingko-biloba-90-cps.html
0 0
22.10 Lei
Ginkana (Ginkgo Biloba) 120 mg Alevia 30+30 comprimate Ginkana (Ginkgo Biloba) 120 mg Alevia 30+30 comprimate https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkana-ginkgo-biloba-120-mg.html
0 0
36.86 Lei
Ginkgo Plus Parapharm 30 capsule Ginkgo Plus Parapharm 30 capsule https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkgo-plus.html
0 0
13.62 Lei
Ginkana (Ginkgo biloba) 40 mg Alevia 30+30 comprimate Ginkana (Ginkgo biloba) 40 mg Alevia 30+30 comprimate https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkana-ginkgo-biloba-40-mg.html
0 0
17.66 Lei
Ginkana Memento Alevia 60+30 comprimate Ginkana Memento Alevia 60+30 comprimate https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkana-memento.html
0 0
40.48 Lei
GinkoPrim Max Walmark 60 tablete GinkoPrim Max Walmark 60 tablete https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkoprim-max-60-tb.html
0 0
66.62 Lei
Ginkgo Biloba DoppelHerz 60 tablete Ginkgo Biloba DoppelHerz 60 tablete https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkgo-biloba-doppelherz-60-tablete.html
0 0
32.88 Lei
Ginkgo Memo Max Helcor 30 tablete Ginkgo Memo Max Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkgo-memo-max.html
 
5 1
26,49 Lei 24.09 Lei
-9%
PROMO
Ginkgo biloba cu Magneziu Alevia 60 comprimate Ginkgo biloba cu Magneziu Alevia 60 comprimate https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkgo-biloba-cu-magneziu.html
0 0
29.60 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro