icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Igiena Orala

Produse naturiste si remedii din plante medicinale ce asigura igiena dentara zilnica, oferind o curatare delicata a smaltului si ameliorand afectiunile gingivale.

Rezultate 1 - 12 din 30

Gemoderivat din muguri de mesteacan pufos Hofigal 30 monodoze Gemoderivat din muguri de mesteacan pufos Hofigal 30 monodoze https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/gemoderivat-din-muguri-de-mesteacan-pufos.html
 
5 1
12.47 Lei
Argint Coloidal Steaua Divina 200 ml Argint Coloidal Steaua Divina 200 ml https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/argint-coloidal.html
0 0
17.18 Lei
Ceai Coada Racului AdNatura 30 g Ceai Coada Racului AdNatura 30 g https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/ceai-coada-racului.html
0 0
2.11 Lei
Dentiren Indian Herbal 50 g Dentiren Indian Herbal 50 g https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/dentiren.html
0 0
33.51 Lei
Tinctura de Salvie Dacia Plant 50 ml Tinctura de Salvie Dacia Plant 50 ml https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/tinctura-de-salvie.html
0 0
8.91 Lei
Pasta de dinti - Alb Stralucitor Himalaya Care 75 ml Pasta de dinti - Alb Stralucitor Himalaya Care 75 ml https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/pasta-de-dinti-alb-stralucitor.html
0 0
17.28 Lei
AloeDent Pasta de dinti Triple Action (Aloe si Coenzima Q10) Herbavit 100 ml AloeDent Pasta de dinti Triple Action (Aloe si Coenzima Q10) Herbavit 100 ml https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/aloedent-pasta-de-dinti-triple-action-aloe-si-coenzima-q10.html
0 0
21.61 Lei
Toothpaste Tablets SECOM ChildLife 60 tablete Toothpaste Tablets SECOM ChildLife 60 tablete https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/toothpaste-tablets.html
0 0
40.96 Lei
Pasta pentru dinti sensibili Himalaya Care 75 ml Pasta pentru dinti sensibili Himalaya Care 75 ml https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/pasta-pentru-dinti-sensibili.html
0 0
14.02 Lei
AloeDent Pasta de dinti Whitening (Aloe si Siliciu) Herbavit 100 ml AloeDent Pasta de dinti Whitening (Aloe si Siliciu) Herbavit 100 ml https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/aloedent-pasta-de-dinti-whitening-aloe-si-siliciu.html
0 0
21.61 Lei
Dentomin-H Praf de Dinti Spumant (Menta) Herbavit 25 g Dentomin-H Praf de Dinti Spumant (Menta) Herbavit 25 g https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/dentomin-h-praf-de-dinti-spumant-menta.html
0 0
11.27 Lei
Heliodenta Apa de Gura Exhelios 230 ml Heliodenta Apa de Gura Exhelios 230 ml https://vitaplus.ro/ingrijire-orala/heliodenta-apa-de-gura-exhelios-230-ml.html
0 0
16.32 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro