icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Probiotice

Suplimentele cu probiotice sprijina sanatatea tractului intestinal si favorizeaza absorbtia nutrientilor. Indicate in gastrite, tulburari digestive, gaze, arsuri.

Rezultate 1 - 12 din 17

Probioplus Adams Vision 20 capsule Probioplus Adams Vision 20 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/probioplus.html
0 0
14.67 Lei
7 Bacterii Lactice Bio-Synergie 20 capsule 7 Bacterii Lactice Bio-Synergie 20 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/sapte-bacterii-lactice.html
0 0
12.98 Lei
Probiotic Complex Cosmopharm 30 capsule Probiotic Complex Cosmopharm 30 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/probiotic-complex.html
0 0
40.46 Lei
Gastrorem Pylopass Remedia 24 comprimate Gastrorem Pylopass Remedia 24 comprimate https://vitaplus.ro/probiotice/gastrorem-pylopass.html
0 0
25.32 Lei
Colostru pentru Sportivi Laboratoarele Medica 60 capsule Colostru pentru Sportivi Laboratoarele Medica 60 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/colostru-pentru-sportivi.html
0 0
20.48 Lei
Colostru Laboratoarele Medica 60 capsule Colostru Laboratoarele Medica 60 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/colostru.html
0 0
15.38 Lei
ProCombo VitaSlim 10 capsule ProCombo VitaSlim 10 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/procombo.html
0 0
41.73 Lei
Benebian Adult Walmark 14 capsule Benebian Adult Walmark 14 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/benebian-adult.html
0 0
27.18 Lei
Probiorem Remedia 20 capsule Probiorem Remedia 20 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/probiorem.html
0 0
17.42 Lei
Acidophilus cu Bifidus Natures Bounty 30 tablete Acidophilus cu Bifidus Natures Bounty 30 tablete https://vitaplus.ro/probiotice/acidophilus-cu-bifidus.html
0 0
28.48 Lei
Enterolactics Plus Sofar 20 capsule Enterolactics Plus Sofar 20 capsule https://vitaplus.ro/probiotice/enterolactics-plus-sofar-20-capsule.html
0 0
50.22 Lei
Enterolactics Sofar 12 plicuri Enterolactics Sofar 12 plicuri https://vitaplus.ro/probiotice/enterolactics-sofar-12-plicuri.html
0 0
28.53 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro