icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Filtreaza rezultatele

Rating

Vezi mai multe

Conținut

Vezi mai multe

Concentraţie

Vezi mai multe

Ţară origine

Vezi mai multe

Pret

Vezi mai multe

Produse de la Helcor in oferta Vitaplus.ro (23 produse)

Grupul de companii AC Helcor dezvolta activitati medicale si farmaceutice in sistem privat in Romania, Baia Mare. Productia de medicamente, comprimate si capsule, reprezinta activitatea de baza a grupului, care a acumulat o vasta experienta de-a lungul celor 20 ani de existenta. Grupul de firme AC Helcor totalizeaza un numar de 130 angajati cu inalta calificare profesionala. 

Citeste mai mult

Rezultate 1 - 12 din 23

Vitamina A plus D2 Helcor 30 capsule Vitamina A plus D2 Helcor 30 capsule https://vitaplus.ro/vitaminele-a-d-e-si-k/vitamina-a-plus-d2-helcor-30-capsule.html
 
4.5 2
12.32 Lei
Silimarina Forte plus Polen Helcor 30 comprimate Silimarina Forte plus Polen Helcor 30 comprimate https://vitaplus.ro/tratament-ficat/silimarina-polen.html
0 0
19.49 Lei
Cordiceps Plus Helcor 30 tablete Cordiceps Plus Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/imunitate/cordiceps-plus.html
0 0
29,76 Lei 27.90 Lei
-6%
PROMO
Tonic Feminin Helcor 30 tablete Tonic Feminin Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/sanatatea-femeii/tonic-feminin-1.html
0 0
21.18 Lei
Biominerale Par si Unghii PantoKera+ Helcor 30 comprimate Biominerale Par si Unghii PantoKera+ Helcor 30 comprimate https://vitaplus.ro/piele-par-si-unghii/biominerale-par-si-unghii-pantokera.html
0 0
24.32 Lei
Super Slim Helcor 30 tablete Super Slim Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/super-slim.html
0 0
23.93 Lei
Ceai verde 500 mg Helcor 30 tablete Ceai verde 500 mg Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/spirulina-catina-noni/ceai-verde-500-mg.html
0 0
13.69 Lei
Tonic Masculin Helcor 30 comprimate Tonic Masculin Helcor 30 comprimate https://vitaplus.ro/spirulina-catina-noni/tonic-masculin.html
0 0
24.94 Lei
Ginkgo Memo Max Helcor 30 tablete Ginkgo Memo Max Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/ginkgo-biloba/ginkgo-memo-max.html
 
5 1
26,49 Lei 24.09 Lei
-9%
PROMO
Ulei de Salvie Helcor 30 capsule Ulei de Salvie Helcor 30 capsule https://vitaplus.ro/sanatatea-femeii/ulei-de-salvie-helcor-30-capsule.html
0 0
15.81 Lei
Biominerale Par si Unghii Helcor 30 tablete Biominerale Par si Unghii Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/piele-par-si-unghii/biominerale-par-unghii.html
0 0
23.19 Lei
Coenzima Q10 10 mg Helcor 30 tablete Coenzima Q10 10 mg Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/coenzima-q10/coenzima-q10-10-mg-helcor.html
0 0
25.91 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro