icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Filtreaza rezultatele

Rating

Vezi mai multe

Conținut

Vezi mai multe

Concentraţie

Vezi mai multe

Ţară origine

Vezi mai multe

Produse de la Sun Wave Pharma in oferta Vitaplus.ro (43 produse)

Sun Wave Pharma doreste sa readuca in atentia lumii medicale beneficiile tratamentelor pe baza de extracte naturale.
Tratamentele cu extracte naturale au 3 beneficii majore:
1. Sunt eficiente - eficienta dovedita de-a lungul timpului;
2. Fara riscuri - reactiile adverse, daca exista, sunt cunoscute, deoarece aceste tratamente sunt folosite de mii de ani; deci se poate spune ca au trecut "proba  timpului";
3. Sunt foarte usor acceptate de catre pacienti.
Tratamentele cu extracte naturale respecta principiul lui Hipocrate:
“Primum non nocere (mai intai de toate sa nu faci rau)”

Citeste mai mult

Rezultate 1 - 12 din 43

Hepaid Forte Sun Wave Pharma 30/90 capsule Hepaid Forte Sun Wave Pharma 30/90 capsule https://vitaplus.ro/tratament-ficat/hepaid-forte.html
 
5 1
34.11 Lei
Reumabloc Gel Sun Wave Pharma 50 g Reumabloc Gel Sun Wave Pharma 50 g https://vitaplus.ro/articulatii/reumabloc-gel.html
0 0
28.66 Lei
Altrifer LDS Sun Wave Pharma 30 capsule Altrifer LDS Sun Wave Pharma 30 capsule https://vitaplus.ro/calciu-magneziu-zinc-minerale/altrifer-lds.html
0 0
48.94 Lei
Minevita Sirop Sun Wave Pharma 200 ml Minevita Sirop Sun Wave Pharma 200 ml https://vitaplus.ro/sanatatea-copilului/minevita-sirop.html
0 0
30.23 Lei
Myo-Sun Plus Sun Wave Pharma 30 plicuri Myo-Sun Plus Sun Wave Pharma 30 plicuri https://vitaplus.ro/copii-sarcina-si-alaptare/myo-sun-plus.html
0 0
139.12 Lei
Tiolin (Acid alfa-lipoic) 300 mg Sun Wave Pharma 60 capsule Tiolin (Acid alfa-lipoic) 300 mg Sun Wave Pharma 60 capsule https://vitaplus.ro/spirulina-catina-noni/tiolin-acid-alfa-lipoic.html
0 0
55.44 Lei
Hepasuport Sun Wave Pharma 100 tablete Hepasuport Sun Wave Pharma 100 tablete https://vitaplus.ro/tratament-ficat/hepasuport.html
0 0
34.51 Lei
Galafor Forte Sun Wave Pharma 30 capsule Galafor Forte Sun Wave Pharma 30 capsule https://vitaplus.ro/copii-sarcina-si-alaptare/galafor-forte.html
0 0
34.84 Lei
Apperin Sirop Sun Wave Pharma 100 ml Apperin Sirop Sun Wave Pharma 100 ml https://vitaplus.ro/sanatatea-copilului/apperin-sirop.html
 
4 1
32.47 Lei
Hepaid Junior Sun Wave Pharma 100 ml Hepaid Junior Sun Wave Pharma 100 ml https://vitaplus.ro/sanatatea-copilului/hepaid-junior.html
0 0
28.41 Lei
Obecon Sun Wave Pharma 60 capsule Obecon Sun Wave Pharma 60 capsule https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/obecon.html
0 0
68.19 Lei
Stresclin Complex Sun Wave Pharma 60 comprimate Stresclin Complex Sun Wave Pharma 60 comprimate https://vitaplus.ro/depresie-stres-anxietate/stresclin-complex.html
0 0
55.88 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro