icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Promotii

Promotii variate, pachete 1+1 gratuit, reduceri de pret la produse naturiste - Vitaplus.ro

Rezultate 1 - 12 din 163

Apisan Forte 400 gr Apisan Forte 400 gr https://vitaplus.ro/promotii/apisan-forte-480-gr-1468.html
 
5 2
69,76 Lei 65.40 Lei
-6%
PROMO
Silimarina 1000 mg Bronson 100 capsule Silimarina 1000 mg Bronson 100 capsule https://vitaplus.ro/promotii/silimarina-1000-mg-bronson-100-capsule-2558.html
0 0
46,13 Lei 41.52 Lei
-10%
PROMO
Coenzima Q10 30 mg Bio-Synergie 30+30 capsule Coenzima Q10 30 mg Bio-Synergie 30+30 capsule https://vitaplus.ro/promotii/coenzima-q10-bio-synergie.html
0 0
24.99 Lei
Armurariu Dacia Plant 60+60 comprimate Armurariu Dacia Plant 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/promotii/armurariu-1.html
0 0
20.96 Lei
Ginkgo Biloba 240 mg Adams Vision 60+60 comprimate Ginkgo Biloba 240 mg Adams Vision 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/promotii/ginkgo-biloba-240-mg.html
 
5 1
15.86 Lei
Spirulina si Catina Dacia Plant 60+60 comprimate Spirulina si Catina Dacia Plant 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/promotii/spirulina-si-catina.html
0 0
20.16 Lei
Lecitina 1200 mg Bio-Synergie 30+30 capsule Lecitina 1200 mg Bio-Synergie 30+30 capsule https://vitaplus.ro/promotii/lecitina-1200-mg-30-cpr.html
 
5 1
15.79 Lei
Evening Primrose Rotta Natura 90+30 capsule Evening Primrose Rotta Natura 90+30 capsule https://vitaplus.ro/promotii/evening-primrose-90-cps.html
0 0
29.83 Lei
Vitamina C 500 mg cu Macese Adams Vision 30+30 tablete Vitamina C 500 mg cu Macese Adams Vision 30+30 tablete https://vitaplus.ro/promotii/vitamina-c-500-cu-macese-1-1.html
 
5 1
11.95 Lei
Aloe Vera Bio-Synergie 30+30 capsule Aloe Vera Bio-Synergie 30+30 capsule https://vitaplus.ro/promotii/aloe-vera-capsule.html
0 0
15.79 Lei
Extract Ceai Verde Bio-Synergie 30+30 capsule Extract Ceai Verde Bio-Synergie 30+30 capsule https://vitaplus.ro/promotii/extract-ceai-verde.html
0 0
15.55 Lei
Geriatric Vita-Min Cosmopharm 30+10 capsule Geriatric Vita-Min Cosmopharm 30+10 capsule https://vitaplus.ro/promotii/geriatric-vita-min.html
0 0
21.94 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro