icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Reduceri de pret

Suplimente alimentare si remedii din plante medicinale cu reduceri de pret. Iti mentii buna functionare a organismului si economisesti bani in acelasi timp!

Rezultate 1 - 12 din 40

Apisan Forte 400 gr Apisan Forte 400 gr https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/apisan-forte-480-gr-1468.html
 
5 2
69,76 Lei 65.40 Lei
-6%
PROMO
Silimarina 1000 mg Bronson 100 capsule Silimarina 1000 mg Bronson 100 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/silimarina-1000-mg-bronson-100-capsule-2558.html
0 0
46,13 Lei 41.52 Lei
-10%
PROMO
Alive! Multivitamine si Minerale SECOM Nature's Way 30 tablete Alive! Multivitamine si Minerale SECOM Nature's Way 30 tablete https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/alive-multivitamine-si-minerale.html
0 0
62.47 Lei
Cordiceps Plus Helcor 30 tablete Cordiceps Plus Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/cordiceps-plus.html
0 0
28.99 Lei
Coral D Vitacare 30/90 capsule Coral D Vitacare 30/90 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/coral-d.html
0 0
99,80 Lei 66.98 Lei
-33%
PROMO
Visislim Line VitaSlim 30 capsule Visislim Line VitaSlim 30 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/visislim-line-1.html
0 0
44.64 Lei
Tonic Feminin Helcor 30 tablete Tonic Feminin Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/tonic-feminin-1.html
0 0
21,18 Lei 17.66 Lei
-17%
PROMO
Protector Hepatic Forte Hofigal 40 comprimate Protector Hepatic Forte Hofigal 40 comprimate https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/protector-hepatic-forte.html
0 0
12.34 Lei
Biominerale Par si Unghii PantoKera+ Helcor 30 comprimate Biominerale Par si Unghii PantoKera+ Helcor 30 comprimate https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/biominerale-par-si-unghii-pantokera.html
0 0
24.29 Lei
Septilin Sirop Himalaya Herbal 200 ml Septilin Sirop Himalaya Herbal 200 ml https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/septilin-sirop.html
0 0
31,10 Lei 28.63 Lei
-8%
PROMO
Super Slim Helcor 30 tablete Super Slim Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/super-slim.html
0 0
23.93 Lei
Omega 369 Bronson 100 capsule Omega 369 Bronson 100 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/omega-369.html
0 0
57,69 Lei 51.93 Lei
-10%
PROMO
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro