icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Reduceri de pret

Suplimente alimentare si remedii din plante medicinale cu reduceri de pret. Iti mentii buna functionare a organismului si economisesti bani in acelasi timp!

Rezultate 1 - 12 din 21

Apisan Forte Victor Bogdan 400/750 gr Apisan Forte Victor Bogdan 400/750 gr https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/apisan-forte-480-gr.html
 
4.9 7
69,76 Lei 64.82 Lei
-7%
PROMO
Alive! Multivitamine si Minerale SECOM Nature's Way 30 tablete Alive! Multivitamine si Minerale SECOM Nature's Way 30 tablete https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/alive-multivitamine-si-minerale.html
 
5 1
62.47 Lei
Cordiceps Plus Helcor 30 tablete Cordiceps Plus Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/cordiceps-plus.html
0 0
29,76 Lei 27.90 Lei
-6%
PROMO
Coral D Vitacare 30/90 capsule Coral D Vitacare 30/90 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/coral-d.html
0 0
104,92 Lei 70.82 Lei
-33%
PROMO
Carti-Flex Adams Vision 30 capsule Carti-Flex Adams Vision 30 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/carti-flex.html
0 0
23.15 Lei
Visislim Line VitaSlim 30 capsule Visislim Line VitaSlim 30 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/visislim-line-1.html
0 0
49,62 Lei 46.98 Lei
-5%
PROMO
Septilin Sirop Himalaya Herbal 200 ml Septilin Sirop Himalaya Herbal 200 ml https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/septilin-sirop.html
0 0
31,10 Lei 28.63 Lei
-8%
PROMO
Super Slim Helcor 30 tablete Super Slim Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/super-slim.html
0 0
23.93 Lei
Laxativ Forte Fares 30 capsule Laxativ Forte Fares 30 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/laxativ-forte.html
0 0
14.75 Lei
Catina si Masline - Crema contur ochi anticearcan Cosmetic Plant 30 ml Catina si Masline - Crema contur ochi anticearcan Cosmetic Plant 30 ml https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/catina-si-masline-crema-contur-ochi-anticearcan.html
0 0
12,10 Lei 10.38 Lei
-14%
PROMO
Ginkgo Memo Max Helcor 30 tablete Ginkgo Memo Max Helcor 30 tablete https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/ginkgo-memo-max.html
 
5 1
26,49 Lei 24.09 Lei
-9%
PROMO
Confort Emotional Fares 60 capsule Confort Emotional Fares 60 capsule https://vitaplus.ro/reduceri-de-pret/confort-emotional.html
0 0
27,69 Lei 24.96 Lei
-10%
PROMO
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro