icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Seleniu

Suplimente alimentare cu seleniu, mineral cu puternic efect anticancerigen, antioxidant si imunostimulent. Reduce toxicitatea provocata de metalele grele.

Rezultate 1 - 12 din 16

Seleniu Forte 100 mcg Walmark 30 tablete Seleniu Forte 100 mcg Walmark 30 tablete https://vitaplus.ro/seleniu/seleniu-forte.html
0 0
24.75 Lei
Bio Seleniu Zinc Laboratoarele Medica 60 capsule Bio Seleniu Zinc Laboratoarele Medica 60 capsule https://vitaplus.ro/seleniu/bio-seleniu-zinc.html
0 0
30.06 Lei
Bio Seleniu plus Vitamina C Parapharm 30 capsule Bio Seleniu plus Vitamina C Parapharm 30 capsule https://vitaplus.ro/seleniu/bio-seleniu-plus-vitamina-c.html
0 0
14.41 Lei
Seleniu Organic Remedia 30 capsule Seleniu Organic Remedia 30 capsule https://vitaplus.ro/seleniu/seleniu-organic-30-cps.html
0 0
12.91 Lei
Ca Mg Se Si Organice cu Alga AFA Herbagetica 30/60/120 capsule Ca Mg Se Si Organice cu Alga AFA Herbagetica 30/60/120 capsule https://vitaplus.ro/seleniu/ca-mg-se-si-organice-cu-alga-afa.html
0 0
34.19 Lei
Seleniu Organic Herbagetica 30/60 capsule Seleniu Organic Herbagetica 30/60 capsule https://vitaplus.ro/seleniu/seleniu-organic-1.html
0 0
30.56 Lei
Selenium SECOM Natures Way 100 capsule Selenium SECOM Natures Way 100 capsule https://vitaplus.ro/seleniu/selenium-1.html
0 0
36.31 Lei
Calciu, Magneziu, Zinc, Seleniu DoppelHerz 30 comprimate Calciu, Magneziu, Zinc, Seleniu DoppelHerz 30 comprimate https://vitaplus.ro/seleniu/calciu-magneziu-zinc-seleniu.html
0 0
29.27 Lei
Seleniu Natural Rotta Natura 30 capsule Seleniu Natural Rotta Natura 30 capsule https://vitaplus.ro/seleniu/seleniu-natural.html
0 0
11.32 Lei
Seleniu Natural DVR Pharm 60 capsule Seleniu Natural DVR Pharm 60 capsule https://vitaplus.ro/seleniu/seleniu-natural-dvr-pharm-60-capsule.html
0 0
26.93 Lei
Selenium 200 mcg Solgar 50 tablete Selenium 200 mcg Solgar 50 tablete https://vitaplus.ro/seleniu/selenium-200-mcg-solgar-50-tablete.html
0 0
51.94 Lei
Seleniu cu Beta Caroten, Vitamina C+E Jamieson 60 tablete Seleniu cu Beta Caroten, Vitamina C+E Jamieson 60 tablete https://vitaplus.ro/seleniu/seleniu-cu-beta-caroten-vitamina-c-e-jamieson-60-tablete.html
0 0
42.83 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro