icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Seminte

Produse naturiste si alimente certificate organic, cu continut bogat in acizi grasi omega 3 si 6, minerale, vitamine si fibre, constituind o sursa ideala de energie.

Rezultate 1 - 12 din 24

Seminte de chia Sanovita 150/500 g Seminte de chia Sanovita 150/500 g https://vitaplus.ro/seminte/seminte-de-chia-bio-150-gr.html
0 0
7.69 Lei
Seminte de Floarea Soarelui Crude Decojite Pirifan 200 g Seminte de Floarea Soarelui Crude Decojite Pirifan 200 g https://vitaplus.ro/seminte/seminte-de-floarea-soarelui-crude-decojite-pirifan-200-g.html
0 0
3.02 Lei
Cus Cus BIO My Bio Natur 400 g Cus Cus BIO My Bio Natur 400 g https://vitaplus.ro/seminte/cus-cus-bio-my-bio-natur-400-g.html
0 0
9.35 Lei
Seminte de canepa decorticate Bio Canah 300 g Seminte de canepa decorticate Bio Canah 300 g https://vitaplus.ro/seminte/seminte-de-canepa-decorticate-bio.html
0 0
28.22 Lei
Seminte de Floarea Soarelui Sanovita 150/500 g Seminte de Floarea Soarelui Sanovita 150/500 g https://vitaplus.ro/seminte/seminte-de-floarea-soarelui-sanovita-150-500-g.html
0 0
5.78 Lei
Fibre din seminte de canepa Bio Canah 300 g Fibre din seminte de canepa Bio Canah 300 g https://vitaplus.ro/seminte/fibre-din-seminte-de-canepa-bio.html
0 0
28.17 Lei
Seminte de Canepa Decorticate Sanovita 100/500 g Seminte de Canepa Decorticate Sanovita 100/500 g https://vitaplus.ro/seminte/seminte-de-canepa-decorticate-sanovita-100-500-g.html
0 0
9.93 Lei
Boabe de Naut Pirifan 500 g Boabe de Naut Pirifan 500 g https://vitaplus.ro/seminte/boabe-de-naut-pirifan-500-g.html
0 0
8.41 Lei
Seminte de dovleac BIO My Bio Natur 200 g Seminte de dovleac BIO My Bio Natur 200 g https://vitaplus.ro/seminte/seminte-de-dovleac-bio-my-bio-natur-200-g.html
0 0
18.32 Lei
Mix Floarea Soarelui si Dovleac Pirifan 150 g Mix Floarea Soarelui si Dovleac Pirifan 150 g https://vitaplus.ro/seminte/mix-floarea-soarelui-si-dovleac-pirifan-150-g.html
0 0
5.42 Lei
Seminte de canepa decorticate Bio Canah 500 g Seminte de canepa decorticate Bio Canah 500 g https://vitaplus.ro/seminte/seminte-de-canepa-decorticate-bio-500-gr.html
0 0
40.00 Lei
Seminte de Dovleac Decojite BIO Andari Plant 300/500 g Seminte de Dovleac Decojite BIO Andari Plant 300/500 g https://vitaplus.ro/seminte/seminte-de-dovleac-decojite-andari-plant-300-500-g.html
0 0
15.48 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro