icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Filtreaza rezultatele

Rating

Vezi mai multe

Ţară origine

Vezi mai multe

Afectiuni

Vezi mai multe

Sistemul Digestiv

Remedii naturiste din plante medicinale, eficace in stimularea digestiei, protejarea florei intestinale, in afectiuni ale stomacului, colonului, splinei si bilei.

Rezultate 1 - 12 din 222

Apisan Forte Victor Bogdan 400/750 gr Apisan Forte Victor Bogdan 400/750 gr https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/apisan-forte-480-gr.html
 
4.9 16
69,76 Lei 64.40 Lei
-8%
PROMO
Aloe Vera Bio-Synergie 30+30 capsule Aloe Vera Bio-Synergie 30+30 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/aloe-vera-capsule.html
0 0
17.79 Lei
Herbolax Cosmopharm 30 capsule Herbolax Cosmopharm 30 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/herbolax-1.html
0 0
20.74 Lei
Cosm Enzime Cosmopharm 10 drajeuri Cosm Enzime Cosmopharm 10 drajeuri https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/cosm-enzime.html
0 0
12.42 Lei
Anghinare Dacia Plant 60+60 comprimate Anghinare Dacia Plant 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/anghinare-60-cps.html
0 0
20.63 Lei
NeoBianacid Aboca 15/45 comprimate NeoBianacid Aboca 15/45 comprimate https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/neobianacid.html
 
5 1
52.77 Lei
Pancreas Stimulent Indian Herbal 60 capsule Pancreas Stimulent Indian Herbal 60 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/pancreas-stimulent.html
0 0
30.86 Lei
Liv.52 DS Himalaya Herbal 60 tablete Liv.52 DS Himalaya Herbal 60 tablete https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/liv-52-ds.html
 
5 1
36.95 Lei
Digest Control Sprint Pharma 30 capsule Digest Control Sprint Pharma 30 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/digest-control.html
 
5 1
24.15 Lei
Tonic Hepatic Dacia Plant 60 comprimate Tonic Hepatic Dacia Plant 60 comprimate https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/tonic-hepatic.html
0 0
17.81 Lei
Gemoderivat din muguri de coacaz negru Hofigal 30 monodoze Gemoderivat din muguri de coacaz negru Hofigal 30 monodoze https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/gemoderivat-din-muguri-de-coacaz-negru.html
0 0
13.56 Lei
Fibre Cosmopharm 30 tablete Fibre Cosmopharm 30 tablete https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/fibre-1.html
0 0
15.98 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro