icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

Sistemul Digestiv

Remedii naturiste din plante medicinale, eficace in stimularea digestiei, protejarea florei intestinale, in afectiuni ale stomacului, colonului, splinei si bilei.

Rezultate 1 - 12 din 192

Apisan Forte Victor Bogdan 400/750 gr Apisan Forte Victor Bogdan 400/750 gr https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/apisan-forte-480-gr.html
 
4.8 5
69,76 Lei 64.82 Lei
-7%
PROMO
Aloe Vera Bio-Synergie 30+30 capsule Aloe Vera Bio-Synergie 30+30 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/aloe-vera-capsule.html
0 0
17.79 Lei
Herbolax Cosmopharm 30 capsule Herbolax Cosmopharm 30 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/herbolax-1.html
0 0
20.74 Lei
Cosm Enzime Cosmopharm 10 drajeuri Cosm Enzime Cosmopharm 10 drajeuri https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/cosm-enzime.html
0 0
12.42 Lei
Anghinare Dacia Plant 60+60 comprimate Anghinare Dacia Plant 60+60 comprimate https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/anghinare-60-cps.html
0 0
20.63 Lei
Pancreas Stimulent Indian Herbal 60 capsule Pancreas Stimulent Indian Herbal 60 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/pancreas-stimulent.html
0 0
30.86 Lei
Liv.52 DS Himalaya Herbal 60 tablete + Gasex 20 tablete Liv.52 DS Himalaya Herbal 60 tablete + Gasex 20 tablete https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/liv-52-ds.html
0 0
36.95 Lei
NeoBianacid Aboca 45 comprimate NeoBianacid Aboca 45 comprimate https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/neobianacid.html
 
5 1
45.33 Lei
Digest Control Sprint Pharma 30 capsule Digest Control Sprint Pharma 30 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/digest-control.html
0 0
24.15 Lei
Tonic Hepatic Dacia Plant 60 comprimate Tonic Hepatic Dacia Plant 60 comprimate https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/tonic-hepatic.html
0 0
17.81 Lei
Gemoderivat din muguri de coacaz negru Hofigal 30 monodoze Gemoderivat din muguri de coacaz negru Hofigal 30 monodoze https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/gemoderivat-din-muguri-de-coacaz-negru.html
0 0
13.56 Lei
Ulcogastrin Forte Rotta Natura 30 capsule Ulcogastrin Forte Rotta Natura 30 capsule https://vitaplus.ro/sistemul-digestiv/ulcogastrin-forte.html
0 0
14.89 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro