icon Ai nevoie de ajutor? 0728.001.177 Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

Controlul Greutatii

Produse naturale pentru o silueta de invidiat! Produse de slabit recomandate atat in curele de slabire, cat si celor care doresc sa-si mentina o greutate corporala optima.

Rezultate 1 - 12 din 168

L-Carnitin Instant Redis 15 g L-Carnitin Instant Redis 15 g https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/l-carnitin-instant.html
0 0
1.58 Lei
Siluet Bar Redis 40 g Siluet Bar Redis 40 g https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/siluet-bar.html
0 0
1.45 Lei
Extract Ceai Verde Bio-Synergie 30+30 capsule Extract Ceai Verde Bio-Synergie 30+30 capsule https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/extract-ceai-verde.html
0 0
15.55 Lei
Fibrobar R cu ceai verde Redis 50 g Fibrobar R cu ceai verde Redis 50 g https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/fibrobar-r-cu-ceai-verde.html
0 0
1.71 Lei
AyurSlim Himalaya Herbal 60 capsule AyurSlim Himalaya Herbal 60 capsule https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/ayurslim.html
 
5 1
28.61 Lei
Fibrobar Forte Redis 60 g Fibrobar Forte Redis 60 g https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/fibrobar-forte.html
0 0
1.85 Lei
Ideal Bar Redis 50 g Ideal Bar Redis 50 g https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/ideal-bar.html
 
5 1
1.49 Lei
Green Coffee Extract Rotta Natura 60 capsule Green Coffee Extract Rotta Natura 60 capsule https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/green-coffee-extract.html
0 0
26.77 Lei
Visislim Light VitaSlim 30 capsule Visislim Light VitaSlim 30 capsule https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/visislim-light.html
0 0
45.73 Lei
Ananas Aboca 50 capsule Ananas Aboca 50 capsule https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/ananas-50-capsule.html
 
4 1
39.47 Lei
Obecol Indian Herbal 60 tablete Obecol Indian Herbal 60 tablete https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/obecol.html
0 0
30.74 Lei
Concentrat de otet de mere SOS Silueta Rotta Natura 30/90+30 capsule Concentrat de otet de mere SOS Silueta Rotta Natura 30/90+30 capsule https://vitaplus.ro/slabire-controlul-greutatii/concentrat-de-otet-de-mere-sos-silueta-90-cps.html
0 0
39.80 Lei
close cart

A fost adaugat cu succes in cosul tau de cumparaturi!

Vezi cosul Trimite comanda

Suport Clienti Program de lucru: Luni - Vineri, intre 9:00 si 17:00

0728.001.177 contact@vitaplus.ro